Dámské Ellesse

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce 1
Nabídka
Produkty: 247
Zobrazit ID verze

Dámské sportovní oblečení od prémiové značky Ellesse - podívejte se na novou kolekci

Pokud jste sportovkyně, s velkou pravděpodobností jste již o této značce slyšela! Již od svého vzniku se totiž věnuje návrhům a výrobě právě sportovního oblečení. I v současné době má v sobě prvky elegance a originality, na prvním místě však vždy byla, a stále je, především sportovní a funkční stránka. 

Oblečení je šité z kvalitních materiálů, střihy plně podporují vaše pohodlí a mobilitu při sportu. Proto vždy bylo mezi sportovci oblíbené. Neváhali ho oblékat skutečné hvězdy! V dnešní době jsou Ellesse kolekce často označovány jako retro - samozřejmě díky jejich designu, který se stále odvolává na zlatá 80. léta. Hledáte-li sportovní kousky, ve kterých budete nepřehlédnutelná a zároveň budou splňovat vaše vysoké požadavky na funkčnost, pak jste tu správně!

Halenky, bundy, trička nebo žabky - jste připravení poznat Ellesse?

Značka Ellesse se vrátila do povědomí lidí poměrně nedávno. Došlo k tomu zejména díky oblibě mladých lidí v retro módě. Dalo by se říct, že ji na světlo světa dostala touha oblékat stylové retro a sociální sítě. Ellesse bundy nesou jasnou informaci o tom, jak dlouho je značka na trhu, stejně tak Ellesse trička nebo Ellesse mikiny. 

Vysoká kvalita oblečení od top výrobce Ellesse na Modivo.cz

Kvalita oblečení Ellesse je garantována mnoha slavnými sportovci, kteří neváhali a byli tváří této sportovní značky. Skvělé střihy, které podporují sportovního ducha, kvalitní materiály, ze kterých je oblečení vyrobeno. A samozřejmě také originální design, který přímo odkazuje na 80. léta minulého století. Pokud jste milovnice retra, pak nemůžete sáhnout vedle.

Originální oblečení Ellesse objednávejte na Modivo.cz. Zde máte záruku originality a kvality oblečení díky označení Garance originality a kvality, která vám dá jistotu, že jsou výrobky odebírány od prověřeného dodavatele. 

Ellesse dámské oblečení - otázky, na které chcete znát odpověď

Ellesse - co je to za společnost?

Společnost Ellesse byla založena v Itálii pod rukama Leonarda Servadia. Jeho velkou láskou bylo nejen oblečení, ale také lyžování. A tak v roce 1959 udělal nejlepší rozhodnutí svého života a své dvě vášně spojil v jednu. Navrhl lyžařské kalhoty, které se brzy začaly těšit obrovské oblibě. U nich dlouho nezůstalo a na své si brzy přišli také milovníci tenisového sportu. Začal se tak psát příběh jedné z nejúspěšnějších značek sportovního oblečení v minulém století.

V devadesátých letech začala značka pomalu upadat v zapomění, až její většinový podíl koupila v roce 1994 britská společnost Pentland Group. Ellesse v této době již nepatří jen mezi výrobce sportovní módy, ale své místo si našla i v současné street módě.

Ellesse - kde mohu zakoupit oblečení od této značky?

Originální oblečení Ellesse nakoupíte na Modivo.cz. Díky Garanci originality a kvality si můžete být jistá, že nakupujete skutečný originál!

Ellesse - co to znamená?

Název společnosti Ellesse je odvozen od jméno svého zakladatele Leonarda Servadia. Přesněji od jeho iniciálů EL a ES. Pro značku je také typický její znak. Půlkruh otočený směrem vzhůru se dvěma červenými a jednou oranžovou částí, která je uprostřed. Okrajové části naznačují špičky lyží, středová oranžová část pak tenisový míček.