Dámské Levi's®

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce 1
Nabídka
Produkty: 443
Zobrazit ID verze

Stylová a praktická dámská móda do města i do práce

Značka Levi's již dávno neznamená jen džínovou módu. Pokud máte rádi pohodlí a řadíte se k vyznavačům praktické módy, pak jsou Levi's mikiny a trička tou pravou volbou pro vás. Kvalitní materiály, jednoduchý a lehce čitelný design, to je přesně to, co značku definuje.

Levi's košile jsou navíc velmi stylové, rozhodně si je nemusíte bát obléct i do práce. Skvěle budou vypadat ke klasickým kalhotám nebo sukni. Doplnit je můžete odvážnými botami a perfektní outfit je na světě. 

Poslední kolekce od značky Levis - top prémiová kvalita

Džínové materiály jsou aktuálně velice populární a hrají prim ve všech módních kolekcích. U značky Levi's to snad ani nemůže být jinak. Pokud jste milovnice džínoviny, pak si z poslední kolekce s přehledem pořiďte třeba Levi's džínovou bundu, která vás stylově zahřeje!

Patříte mezi ženy, které si rády nakoupí oblečení od zodpovědných značek? Pak vězte, že v posledních letech se Levi's také zajímá o životní prostředí a aktivně přebírá zodpovědnost za své chování vůči přírodě. V jejich kolekcích najdete také oblečení, které nese zelené označení eco friendly. To je vyrobeno s minimální negativní stopou vůči životnímu prostředí.

Proč jsou Levis trička, mikiny, džíny a bundy tak moc populární?

Levi's oblečení se ve světě těší velké popularitě. Je totiž vyrobené z velice kvalitních materiálů, je stylové a navíc je pohodlné. Pokud tedy hledáte to pravé pro svůj volný čas, je Levi's ta správná volba. Levi's trička se navíc často vyrábí ve velmi neutrálních barvách, můžete je tak klidně vynést i do práce. Zkrátka a dobře - Levi's je ukázkou toho, jak se původně pracovní oblečení dostalo do šaten milionů lidí po celém světě. 

Levis dámské oblečení - otázky, na které chcete znát odpovědi

Jak prát Levis džíny?

Chcete, aby vaše Levi's džíny stále vypadaly jako nové? Pak je důležité dodržovat pár zásad správného praní. Než své džíny vložíte do bubnu pračky, tak je obraťte naruby. Zapněte zip nebo knoflíky, ať zamezíte tomu, že budou pasem zachytávat o ostatní prádlo. Pračku nastavte na co nejnižší teplotu a přidejte prací prostředek na barevné prádlo. Místo pro aviváž nechte s klidem prázdné - aviváž džínovině nesvědčí. Než stisknete tlačítko start, tak zvolte co nejkratší prací program a co nejmenší počet otáček. 

Naprostý zákaz mají džíny do sušičky na prádlo. S velkou pravděpodobností byste se do nich už v budoucnu nikdy nevešla. Nejlépe jim svědčí zavěšení za pas na prádelní šňůru, kdy jsou stále ještě naruby. 

Levis - co je to vlastně za značku?

Společnost Levi's založil Levi Strauss už v roce 1853. Dodnes sídlí v místě svého založení - v americkém San Francisku. Původně se firma zaměřovala na výrobu plachet na vozy a stany. Později začala vyrábět pracovní kalhoty pro zemědělce a zlatokopy. Firma Levi's uvedla na trh vůbec první džíny na světě a dodnes je jedním z jejich největších výrobců. 

Levi's se však již dávno nezaměřuje pouze na výrobu pánských pracovních kalhot. Svou výrobu rozšířila společnost časem také na ostatní součásti pánského šatníku. O něco později začala plnit kvalitními kousky také šatny dámské. 

Jak rozpoznat originální oblečení Levis?

Originální oblečení Levi's poznáte samozřejmě podle značky a písmen LEVI'S. Ta bývají často vyvedená na červeném pozadí a jsou bílá. Na džínách pak hledejte typickou koženou nášivku nad pravou zadní kapsou, která nese informace o společnosti, typu džínů a velikosti. Pokud ovšem své Levi's oblečení objednáte na Modivo.cz, pak máte jistou Garanci originality a kvality.