Dámské Tommy Hilfiger

Produkty: 2 771
Zobrazit ID verze

Tommy Hilfiger - Oblečení a doplňky od špičkového návrháře

Tommy Hilfiger je v současné době jedním z nejznámějších výrobců módy na světě. V oblečení, obuvi a doplňcích této značky můžete potkat lidi po celém světě od Austrálie po Severní Ameriku. Než však Hilfiger mohl vybudovat svou značku, prošel dlouhou a hrbolatou cestou. Už v posledním ročníku střední školy si s kamarádem otevřeli vlastní butik s názvem People's Place. Tam prodával oblečení dovezené z New Yorku. Poptávka se ukázala být obrovská, protože brzy otevřel dalších devět obchodů. Trh s oděvy je bohužel donutil uzavřít obchod. Poté se Hilfiger rozhodl pokračovat ve své kariéře ve světě módy a pracoval v různých módních domech, včetně Calvina Kleina. Právě tam zdokonaloval své designérské schopnosti. Tommy Hilfiger bunda představuje kvalitní módní kousek, který vám nesmí chybět v šatníku, stejně jako Tommy Hilfiger kabelka a další doplňky a obuv.

Originální mikiny a boty špičkové kvality od Tommy Hilfiger

Dámská móda Tommy Hilfiger je především kombinací stylů, které oslovují široké publikum. Řešení přizpůsobená jejich potřebám najdou mladé dívky, zralé ženy a staré dámy. Dnes značka navrhuje dámské oblečení, které zapadá do stylu převládající módy, udává trendy, ale také zůstává v atmosféře, kterou Hilfiger od začátku vytvořil. Tommy Hilfiger mikina je prolínání elegance, vysoké kvality, intenzivních barev a sportovního tónu. Dámské Tommy Hilfiger boty nabídnou jedinečný, osobitý styl, který nepochybně ovlivnil postavení této značky na dnešním oděvním trhu.

Stylové každodenní oblečení a jedinečné oblečení na Modivo.cz

Stylové každodenní ooblečení je obvykle neformální, pohodlné a má odrážet vaši náladu. Denně, zvláště v teplém jaru a v létě, můžete odhalit trochu více ze svého těla. Vybrat si můžete na Modivo.cz jedinečné kousky jako je Tommy Hilfiger mikina, bunda či skvělé kalhoty. Kombinovat mezi sebou můžete jednotlivé prvky tak, abyste vytvořili dokonale sladěné oufit pro nejrůznější příležitosti. To, jak se denně oblékat do práce, závisí na obecně platném dress code. Pokud nemáte uniformu uloženou předem, což se často stává v kancelářích zákaznických služeb nebo ve firmách, kde zaměstnanci musejí nosit oblečení poskytnuté zaměstnavatelem, je rozhodnutí o tom, co na sebe snadné. Společnosti velmi často nemají psaná pravidla týkající se pracovního oblečení a o zvycích v kanceláři se každý den dozvídáte pozorováním stylu svých kolegů. Díky tomu si můžete vybrat i stylové a jedinenčné oblečení značky Tommy Hilfiger na Modivo.cz.

Tommy Hilfiger - často kladené otázky

Jak poznám falzifikát Tommy Hilfiger?

Například uvnitř košile, přesněji řečeno, kolem loga je vidět našitý trojúhelník. U některých padělků chybí. Zkontrolujte místo výroby a ujistěte se, že výrobce má v zemi svou továrnu. Padělané výrobky často pocházejí z neznámých míst.

Jak poznám originální svetr Tommy Hilfiger?

Na originálním svetru nechybí našité originální logo Tommy Hilfiger. Všechny švy a stehy jsou zpracovány dokonale, nikde nevisí nitě. Rovněž nesmí chybět informace o produktu, tedy o místě, kde bylo vyrobeno a z jakých materiálů. Na etiketě i na obalu se musí shodovat číslo produktu.

Kde se vyrábí oblečení Tommy Hilfiger?

Tommy Hilfiger je americká značka oblečení. Její továrnu najdete v Americe