Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

Dámské Pánské
0

Dámské Veja

(Počet produktů: 34)

Seřadit / Filtrovat
Cena 1619 Kč - 4056 Kč
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce (1)
Barva
Pohlaví
Eco friendly
Typ produktu
Typ zapínání
Svršek
Druh podrážky
Určení
Styl
Sŕie produktů
Sezóna
Veja

Veja - boty od známého výrobce pro všechny příležitosti

Milujete boty, které jsou svým vzhledem naprosto univerzální? Takové, které můžete obout jak do práce, tak třeba na výlet? Takové, které se hodí k sukni, džínům i romantickým šatům? V tom případě se díváte na správnou značku. Módní a zároveň jednoduchý vzhled dámských bot Veja vám zaručí, že je můžete obout skutečně k čemukoli. A až se vás někdo zeptá, co je to za krásné boty, nezapomeňte mu vyprávět i příběh této eco friendly značky.

Dámské sneakers Veja - značka pro nejnáročnější zákaznice

Sneakers Veja v sobě snoubí originální vzhled, maximální pohodlí a také dobrý pocit z eco friendly obuvi. Je určena těm nejnáročnějším zákaznicím. Chcete obout zajímavou obuv, která má navíc zajímavou historii? A ještě tím pomoci planetě? Pak v dámských botách Veja nemůžete šlápnout vedle.

Veja - krátká historie populární značky bot

Společnost Veja založili v roce 2003 François-Ghislain Morillione a Sébastien Kopp. Jejich sdílenou vizí byla společnost, která kombinuje zájem o ekonomiku, sociální a také environmentální otázky. Upřednostňují spolupráci s malými lokálními firmami a rodinnými podniky z Brazílie. Tento způsob podnikání se odráží zejména v materiálech, které se na výrobu obuvi používají. Slovo Veja znamená v portugalštině "pohled" a sám název tak stále připomíná jiný pohled firmy na výrobu. Boty Veja se pyšní označním eco friendly. Na značce je také velice zajímavé, že dává jen malé (nebo žádné) finanční prostředky do reklamy. Díky tomu si může dovolit prodávat udržitelnou a stylovou obuv za příznivé ceny. 

Boty Veja - odpovědi na nejčastější otázky

Kde mohu koupit obuv Veja?

Originální boty Veja nakoupíte na Modivo.cz. 

Jak poznat originál Veja?

Originální obuv Veja poznáte zcela určitě. Zdobí ji mírně kosené nedokončené písmeno V, jehož špička přechází do podrážky. Vyvedené může být v různých barvách, buď kontrastních k barvě boty nebo tón v tónu. Prohlédněte si také materiál. Kvalitní materiál nevykazuje barevnou nestálost, oděrky ani žádné další na pohled viditelné vady. Pozor si dejte také na švy a koukající nitě. Pokud je objednáte na Modivo.cz, můžete si být zcela jistí, že v ruce třímáte originální kus díky Garanci originality a kvality. 

Mohu boty Veja prát?

Pozor! Do pračky patří maximálně látkové boty, a to ještě postupujte velmi opatrně. Vždy je perte na co nejnižší teplotu a co nejnižší otáčky. Vyndejte z nich tkaničky a vložky do bot a před praním je dejte do pracího vaku nebo starého vaku na polštář, aby se neotloukly. Uschnout je nechte volně, buď na slunci nebo u radiátoru. Semišové ani kožené boty v pračce nikdy neperte a vždy je vyčistěte ručně vhlkým hadrem nebo jemným kartáčkem. Nezapomeňte je po očištění ošetřit vhodným přípravkem ve správné barvě na semiš nebo kůži.

Proti tomu tkaničky můžete vyprat kdykoli. Dejte je do pracího sáčku. Mohou vám v pračce totiž nadělat pěknou paseku. Vložky do bot čistěte pravidelně. Stačí je vložit do kbelíku s horkou vodou a pytlíkem jedlé sody a nechat je pár hodin "louhovat" a poté vyschnout. Zbavíte je tím bakterií i nepříjemného zápachu.