Dámské šaty a overaly Calvin Klein Jeans

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce 1
Délka
Rukáv
Výstřih
Produkty: 125
Zobrazit ID verze

Historie šatů Calvin Klein Jeans - nadčasový doplněk vašeho šatníku

Tradice značky Calvin Klein je opravdu velmi dlouhá! Původní zaměření zakladatele Calvina Kleina se z kabátů a džínů začalo velmi brzy rozšiřovat na další části dámského i pánského šatníku, až se dostalo i na dámské šaty a overaly Calvin Klein Jeans.

Stejně jako pro ostatní součásti šatníku, je i pro Calvin Klein šaty typický minimalismus, jednoduchost a důraz na kvalitu. Pokud všechny tyto charakteristiky spojíte s tím, že se značka nikdy nebála využívat ve svůj prospěch tak trochu šokojucí reklamu, která vždy uměla zaujmout, dělát to z Calvin Klein jednu z nejúspěšnějších oděvních společností světa!

Šaty pro každou příležitost? Všestranné šaty Calvin Klein Jeans

Chystáte se na svatbu, hledáte dokonalé šaty do práce nebo třeba sportovní šaty, které vás nezklamou ve chvílích vašeho volného času? Ať je to, co je to, mezi CK šaty to rozhodně najdete! Tolik stylů pro tolik různých příležitostí u jedné značky - to je prostě dokonalá příležitost k nákupu. Na MODIVO je seženete všechny - dámské šaty a overaly Calvin Klein Jeans!

Šaty se ale nevybírají jen podle příležitosti. Důležitá je samozřejmě také sezóna, a právě se blíží ta letní. Calvin Klein letní šaty se spadlými rukávy se stanou vaším věrným společníkem v horkých dnech! Na vás už je jen, abyste si vybraly svou oblíbenou barvu!

Hledáte šik outfit na večer? Elegantní šaty Calvin Klein v černé barvě vás zaručeně nezklamou!

Důležitá večeře, romantické rande nebo návštěva divadla? V takových chvílích potřebujete ve svém šatníku sáhnout po jistotě. A jak se říká - každá žena by měla mít alespoň jedny "malé černé". Černé Calvin Klein šaty jsou perfektní volbou - elegantní, jednoduché a hodící se prakticky ke každé příležitosti!

Není černá vaše oblíbená barva? Zkuste se podívat po elegantních červených Calvin Klein šatech. Prokáží vám podobnou službu a podrží vás, stejně jako ty černé, při každé formální události. Velmi zajímavě vypadají koktejlové šaty s průstřihy. V chladnějších večerech vás potom zahřejí Calvin Klein Jeans úpletové šaty s dlouhými rukávy.

Růžové sportovní šaty Calvin Klein - skvělý nápad na ležérní outfit v letních dnech

Máte v sobě sportovního ducha nebo prostě jen hledáte šaty, které budou dokonalé pro trávení vašeho volného času? Ruku v ruce s letošním trendem rozhodně sáhněte po růžové barvě! Barbie styl zkrátka letos vede, tak nebuďte pozadu a promítněte ho právě v podobě růžových Calvin Klein šatů.

A pokud Barbie styl není nic pro vás, určitě vás zaujmou jiné barvy. Bílé Calvin Klein šaty vypadají nesmírně mladistvě a jednoduše, ve vaší skříni se rozhodně neztratí. Velmi módní jsou také šaty, které tak trochu vypadají jako velká mikina. Calvin Klein mikinové šaty v bílé barvě jsou na léto perfektní volba! Když je navíc zkombinujete s dokonale opálenou pokožkou, budete v nich vypadat prostě úchvatně!

Dámské šaty Calvin Klein Jeans - rozmanitá a aktuální kolecke na MODIVO

Na MODIVO najdete skutečně bohatý výběr CK šatů pro různé příležitosti:

  • Calvin Klein večerní šaty, pro dokonale elegantní vzhled
  • Calvin Klein sportovní šaty, pro chvíle vašeho odpočinku v přírodě
  • šaty pro každodenní nošení v podobě Calvin Klein mikinových šatů
  • dámské šaty do chladnějších dnů, Calvin Klein úpletové šaty
  • Calvin Klein letní šaty

Dámské šaty a overaly Calvin Klein seženete pro každou příležitost na jednom místě. A tím je online obchod MODIVO!

Dámské šaty Calvin Klein Jeans - nejčastější otázky a odpovědi

Jaká je velikost šatů Calvin Klein Jeans v porovnání s jinými značkami?

Chcete-li mít jistotu, že vybíráte správnou velikost, neporovnávejte ji s jinými značkami. Raději vezměte do ruky metr, pořádně se změřte a porovnejte své míry s tabulkou velikostí výrobce.

Jaké materiály se používají při výrobě šatů Calvin Klein Jeans?

Calvin Klein Jeans šaty jsou vyráběny z různých materiálů. Najdete mezi nimi originální CK džínové šaty, bavlněné pohodlné CK sportovní šaty, ale i akryl na elegantních Calvin Klein šatech.