Dámské kožené šortky

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Pás
Přizpůsobení
Nabídka
Produkty: 15

Dámské kožené šortky – odvážné outfity

Jestli-že hledáte neotřelý a vkusný kousek oblečení do vašeho šatníku, budou dámské kožené šortky tím správným řešením i pro vás. Na první pohled se může zdát, že jsou dámské šortky z kůže šité na míru pouze odvážným ženám. Není to tak úplně pravda. Do svého šatníku je již zařadily i křehké dívky. Důležité je vždy to, s jakými dalšími oděvy a módními doplňky kožené šortky kombinujeme. Dámské kožené šortky tak nemusí být jen provokativní a sexy kousek oblečení. Ženy a dívky je mohou s klidem obléci i na pracoviště či na volnočasové nošení. Dívky a ženy mohou dámské kožené šortky kombinovat s espadrilkami, ale i s lodičkami či s polobotkami. Nosit je pak můžeme k volné halence, ale i k upnutému tričku. Zvolíte-li si model s vysokým pasem, můžete do nich vaši blůzku také vkusně zakasat.           

Dámské kožené šortky - perfektně padnou na tělo

Dámské kožené šortky mají mnoho výhod. Jednou z nich je i to, že padnou dokonale na tělo. Krásně se tak přizpůsobí tvaru jakékoli postavy. Samozřejmě pak musíme zvolit i vhodný střih vzhledem k naší postavě. Důležitý je i výběr správné velikosti dámských kožených šortek. Tu bychom měly měřit v ideálním případě krejčovským metrem. Zajímat nás bude obvod našeho pasu a našich boků. Měřte přesně, zvláště v tom případě, jestli-že si zvolíte model dámských šortek s vysokým pasem. Dámské šortky s vysokým pasem pak sluší zejména útlým ženám. Přednost v podobě úzkého pasu se jimi vkusně podtrhne. Co se týče střihů dámských kožených šortek, můžeme vybírat dámské šortky v slim fit, regular fit i relaxed fit variantě. Slim fit modely se hodí zejména pro normální a štíhlou postavu. Další 2 zmíněné střihy působí vzdušněji a oblíbily si je zejména ženy a dívky, které mají nějaké to kilo navíc. I ženám s plnějšími tvary dámské kožené šortky svědčí!        5

Dámské kožené šortky s vysokým pasem - pro ukázku štíhlých nohou

Jak už jsme si nastínili, dámské kožené šortky mohou mít mnoho podob. Hitem posledních let jsou dámské kožené šortky s vysokým pasem. Na trhu najdeme modely s vysokým pasem na různé zapínání. Může se jednat o patentky, knoflíky, ale i gumu či stylový pásek. Dámské kožené šortky s vysokým pasem pak mohou mít elegantní i sportovní podobu. Vždy záleží na tom, jak celý outfit pojmete. Dámské sportovní šortky v koženém provedení s vysokým pasem mohou dívky a ženy kombinovat s pohodlným bavlněným tričkem ve vysoké kvalitě. Vhodné je, když tričko tzv. zakasáme do šortek. Elegantní verze dámských šortek z kůže pak můžeme doplnit i vkusným páskem. Ten ještě více podtrhne náš úzký pas. V tomto neotřelém modelu pak vyniknou i naše nohy. Model dámských kožených šortek s vysokým pasem si oblíbily především dívky a ženy se štíhlými nohami. Vysoký pas totiž naši figuru opticky prodlouží a díky tomu budete v tomto modelu vypadat jako skutečná modelka.           

Dámské kožené šortky – nejčastější dotazy:

Kde koupit dámské kožené šortky?

Chceme-li si koupit stylové dámské kožené šortky, můžeme se po nich poohlédnou v kamenných obchodech, ale i na ověřených e-shopech. Ty poznáme zejména podle kladných zákaznických recenzí. Mezi ověřené výrobce patří např. i internetový obchod Modivo.cz. Zde si vybere vhodné kožené šortky jistě každá z vás.     

Dámské kožené šortky – jak nosit?

Dámské kožené šortky mohou ženy a dívky nosit na tisíc způsobů. Kožené šortky můžeme vkusně kombinovat s volnými blůzkami a halenkami. Slušet jim však bude i rozepínací svetřík či pulovr. Do dámských kožených šortek s vysokým pasem pak mohou dívky a dámy zakasat své tričko a vytvořit tak i rafinovaný sexy outfit.