Dámské látkové šortky

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Pás
Přizpůsobení
Vzor
Produkty: 357
Zobrazit ID verze

Látkové šortky - alternativa k sukni v teplých dnech

Jestli-že hledáte pohodlný a zároveň vysoce módní kousek oblečení, budou dámské látkové šortky tou správnou volbou i pro vás. Látkové šortky mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme řadu zajímavých střihů i barev dámských šortek, pomocí kterých můžeme vymýšlet nejrůznější trendy outfity do teplých dnů. Outfity s látkovými šortkami mohou mít sportovní i elegantní nádech. Vždy záleží na tom, jaký konkrétní model dámských plátěných šortek zvolíme. Velké oblíbenosti se těší zejména černé látkové šortky, které můžeme vkusně zařadit do našeho elegantního i sportovního šatníku. Černá je navíc barva neutrální, takže pak lze dámské černé šortky sladit s jakkoli barevným oblečením a doplňky. Ještě by se nestalo, že by černá barva vyšla z módy, zkuste ji proto taky! Budete elegantní a stylové zároveň.     

Látkové šortky s vysokým pasem - perfektně padnou

Velmi oblíbeným modelem dámských textilních šortek jsou látkové šortky s vysokým pasem. Vysoký pas se do módy cyklicky vrací a krásně rýsuje ženskou siluetu. Látkové šortky, které mají vysoký pas, mohou mít i různé zapínání. Najdeme modely, které se zapínají na knoflíky, patentky, ale i takové, které mají v pase gumu či stylový pásek. Látkové šortky s páskem pak mohou mít i více barev. Pásek v trendy barvách oživí i ten nejobyčejnější model dámských látkových šortek. Pásek můžete navíc sladit i s ostatními módními doplňky vašeho outfitu. Nezapomínejte však na to, že by měl mít látkový pásek nejen stejnou či podobnou barvu, ale i strukturu, jako mají vaše ostatní doplňky. 

Látkové šortky - outfity pro každou dámu

Dámské látkové šortky jsou všestranným oděvem, který můžete obléknout pro řadu příležitostí. Hodí se k espadrilkám a lodičkám, ale i k mladistvým sneakersům v nižší i vyšší podobě. Obléci k nim můžeme volný top či triko. Také však můžeme zvolit model dámských látkových šortek s vysokým pasem, do kterých lze vkusně zakasat náš svršek. K látkovým šortkám pak můžete nosit i stylovou kabelku či elegantní batoh. Také je velmi důležité, jaký model šortek zvolíme. Ženy a dívky s normální a štíhlou postavou si oblíbily zejména slim fit střih dámských plátěných šortek. Krásně totiž rýsuje ženskou figuru. Uvolněněji pak působí dámské látkové šortky v regular fit či v relaxed fit variantě. Ty do svého šatníku řadí zejména ženy a dívky, které mají nějaké to kilo navíc. Pro ženy s úzkým pasem se pak skvěle hodí dámské látkové šortky s páskem, který přednosti v podobě úzkého pasu vkusně podtrhne. Dámské látkové šortky mohou dívky a ženy vybírat i v nejrůznějších délkách. Do práce zvolte delší modely, na volnočasové nošení si pak můžete dovolit i kratší verzi dámských látkových šortek. Vyhýbat se nemusíte ani dekorativním prvkům. V nabídce známých světových značek najdeme blyštivé kamínky, ale i ozdobné spony a kovové cvočky.

Látkové šortky – nejčastější dotazy

Látkové šortky - kde koupit?

Chceme-li si koupit látkové šortky, můžeme se po nich podívat v kamenných prodejnách. Nakupujete-li rády online, můžete zvolit i internetový obchod. Jedním z ověřených prodejců je i Modivo.cz. Najdete zde dámské látkové šortky v různých trendy barvách a střizích. Zde si vybere ten správný model opravdu každá z vás.    

Hodí se látkové šortky ke kancelářskému outfitu?

Dámské látkové šortky si můžete s klidem obléci i do kanceláře. Na trhu totiž najdeme i vysoce módní a elegantní modely dámských látkových šortek, které nám neudělají ostudu ani na pracovišti. Vybírejte modely, které jsou ušity z kvalitních látek. Velmi elegantně pak působí kombinace dámských šortek s páskem.