Produkty: 550
Zobrazit ID verze

Sportovní batohy pro ženy - velký výběr od prémiových značek na Modivo.cz

Sportovní batohy jsou žádané zboží na Modivo.cz, proto je seženete v mnoha provedeních od prémiových top značek. Mrkněte na klasické sportovní značky, jako jsou Adidas, Nike nebo Reebok. Nabízí batohy pro každou příležitost. Můžete si vybrat menší kousky do tělocvičny nebo do přírody, do hor a na delší túry pak sáhněte po krosně nebo kvalitnějším větším batohu s širokými popruhy. Dámské sportovní batohy vyrábějí ale i další světové značky, zároveň navrhují také sportovní tašky všeho druhu, které oceníte třeba při cestování. Při výběru batohu je důležité zmařit se na materiály, které jsou zpravidla funkční. Umí odvádět pot, jsou vzdušné a větrají. Zásadní je také nosnost batohu - nikdy batoh nepřetěžuje, protože tak riskujete zničená záda i poničení samotného zavazadla.

Jaké dámské sportovní batohy budou vhodné do tělocvičny? Přehled modelů

V kategorii batohy můžete vybírat z možností městské, turistické a sportovní batohy. Oblíbené jsou také menší vaky a mnoho žen volí do tělocvičny také sportovní tašky. Sportovní batoh nebo sportovní ruksak by měl splňovat několik parametrů. Zaměřte se na délku a šířku popruhů, nosnost batohu a podle vlastní potřeby zvolte ten vhodný. Speciální batohy se prodávají např. pro jízdu na kole. Mrkněte i na méně známé značky jako je Salewa, nebo známější Desigual, 4F, Rieker nebo Ellesse. Rozhodněte se, jestli upřednostníte funkční materiály, které odvádějí pot a jsou vzdušné, nebo stylovější kůži a nebo syntetickou kůži. V neposlední řadě si také vyzkoušejte hmotnost batohu bez věcí - čím lehčí, tím lepší pro vaše sportovní aktivity.

Sportovní tašky, vaky a batohy - vkusné a praktické možnosti pro ukládání věcí

Dámský sportovní batoh není jediná možnost, kterou mohou sportovně založené ženy zvolit. Velmi oblíbené jsou sportovní tašky, do kterých si můžete zabalit věci do tělocvičny nebo na cesty. Tašky nabízí většina prémiových značek. Znovu bychom vypíchli Adidas, Nike a Reebok. Rozhodněte se, jestli upřednostníte tašku do ruky nebo přes rameno. Dobrou možností do tělocvičny jsou plátěné vaky nebo větší ledvinky. Vleze se do nich ručník, převlečení, boty i láhev a nemusíte s sebou tahat zbytečně velký batoh nebo tašku.

Dámské sportovní batohy - často kladené dotazy

Jak prát sportovní batoh?

Batoh je často vyroben z funkčních materiálů, proto dodržujte doporučení na štítku. Batohy pereme nebo myjeme podle materiálu, z kterého je vyroben. Jinak se chováme k látkovým kouskům, jinak ke koženým nebo těm ze syntetické kůže. Batohy také impregnujeme, protože při sportu s nimi často vyrážíme o do nepříznivého počasí.

Jak opravit zip na batohu?

Záleží, jak moc je zip poškozen. Pokud je opravdu hodně poničený, bude potřeba oprava u profesionála, nebo můžete sami zasednout k šicímu stroji. Často ale jen stačí znovu správně navléct tzv. jezdce na zipu, kzterý může vlivem nesprávné manipulace vypadnout.

Jaký batoh do hor je dobrá volba?

Dámské batohy pro sport a do hor jsou kapitola sama pro sebe. V horách už je nutné opravdu profi vybavení, takže věnujte výběru správného zavazadla dostatečnou pozornost. Jak už bylo zmínění, chce to širší popruhy, kvalitní funkční materiály a úměrnou nosnost. Batohy do hor mají oporu i v pase, v oblasti zad a popruhů by měly zvládat odvádět pot. Samotný batoh by neměl být příliš těžký, aby vám nepřidával při výšlapu na horu další zátěžová kila. Batohy se vyrábějí nepromokavé nebo s pláštěnkou na batoh. Ta funguje jako nepromokavý obal, který nasadíte, pokud začne pršet. I v horách můžete být za dámu, proto se snažte batoh sladit s dalšími doplňky.