Dámské adidas

Produkty: 2 962
Zobrazit ID verze

adidas - nejen boty. Stylové mikiny, tepláky a dámské halenky od značky adidas

To, že adidas kromě obuvi vyrábí také oblečení je samozřejmě věc známá. Není to ale jen tak ledajaké oblečení! Pokud se při sportu chcete cítit volně, pohodlně a navíc velmi stylově, pak s adidas mikinou a tepláky rozhodně nešlápnete vedle. Svůj podíl na tom má také fakt, že značka ráda spolupracuje se světovými módními návrháři. Vzpomeňme například Stellu McCartney, Mary Katrantzou nebo designérku Angelu Chen. Není divu, že se stále drží mezi top prodejci sportovního oblečení nejen pro ženy.

A navíc - v adidas halence budete bohyně nejen v tělocvičně! Část kolekce je vždy navrhována tak, aby pokrývala potřeby tzv. street módy. adidas tepláky si vezměte klidně na procházku do města nebo na výlet. Budete vypadat stylově!

Špičkové sportovní spodní prádlo od jednoho z předních výrobců

Stalo se vám někdy, že vás při sportování škrtila ramínka podprsenky nebo vás otravovaly stále vylézající lemy kalhotek? To si pak člověk to cvičení příliš neužije. Sportovní spodní prádlo je nesmírně důležitá součást sportovního outfitu. Musí vám být skvělou oporou! Zejména výběr sportovní podprsenky je velice důležitý. Hleďte nejen na správnou velikost, ale také na to, aby byla z dobrého materiálu.

Stejnou službu vám může na cvičení prokázat také body. Je to velmi stylová záležitost. Stejně jako u podprsenky, věnujte pozornost vlastnostem materiálu, ze kterého je vyrobeno. Ten by měl skvěle odvádět pot, být dostatečně pružný, ale také pevný a měl by odolávat častému praní. A přesně tyto požadavky spodní prádlo od adidas splňuje.

Proč se vyplatí investovat do dobrého sportovního oblečení a obuvi?

Kvalita je při výběru dobrého sportovního oblečení a obuvi to nejdůležitější kritérium. Kvalitní oblečení na sport vám pomůže dosahovat lepších výkonů, budete se v něm cítit pohodlně, bude funkční a zároveň chic. Svou pozornost při výběru zaměřte především na materiál, který musí být dostatečně prodyšný, savý a musí něco vydržet. A pro sportovní obuv platí ty stejné parametry!

Dámské boty adidas - otázky, na které chcete znát odpověď

Jak poznat padělané boty adidas?

Prvním znakem padělané obuvi je na první pohled patrný chybějící, nebo naopak přebývající pruh. Dva nebo čtyři pruhy skutečně nejsou ten správný počet. Pozor dejte také na chybějící nebo pozměněná písmena v logu. U loga adidas s trojlístkem je to velmi podobné - chybějící nebo přebývající pruhy, chybějící nebo jiná písmenka a v extrémních případech se můžete setkat i s čtyřlístkem místo trojlístku. 

Jasným znakem padělku je také to, jak bota vypadá. Prohlédněte si švy, barevné nedokonalosti nebo nesrovnalosti, hledejte vykukující nitky. Nic z toho na originální obuv nepatří. Upozorní vás také nekvalitní materiál, který viditelně praská, jsou na něm oděrky a nebo se drolí. Takovou obuv raději nekupujte, ušetříte si zklamání. Sáhněte raději po pravých dámských adidas botách.

Jak vybrat správnou velikost obuvi adidas?

Nejlepší způsob, jak vybrat správnou velikost boty je měření. Stoupněte si patou ke zdi, nohu podložte papírem a vyznačte na něm, kde končí váš nejdelší prst u nohy. Následně změřte délku a v tabulce velikostí vyberte tu správnou, která vám padne.

Kolik stojí boty adidas?

adidas boty se pohybují v rozmezí od 1 000 do zhruba 5 000 Kč. Dají se samozřejmě koupit i levnější, například pokud jsou v akci. Ale také se dají koupit i dražší, zejména když se podíváte na limitované edice. Jedny z nejdražších sneakers adidas se prodávaly za cenu přesahující 40 000 Kč. Speciální na nich bylo, že je navrhl raper Kanye West.