Pánské adidas

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce 1
Nabídka
Produkty: 2 607
Zobrazit ID verze

adidas - nejen boty. Stylové mikiny, tepláky a trička od adidas

Pod značkou adidas pořídíte nejen boty na trénink či cestu do práce. V nabídce najdete i stylové mikiny, tepláky a trička. Představujeme špičkové modely adidas, které jsou ve vašem šatníku nepostradatelné. Stylová trička, adidas mikina, kraťasy, tepláky, tílka, která kombinují nejnovější technologie se současnými trendy. Nabídka zahrnuje také širokou škálu doplňků. Připravte se s námi na každé roční období. Pánské adidas boty v zajímavých barvách, široká nabídka jarních a podzimních sportovních bot a široký sortiment produktů pro chladné, zimní dny jako jsou zimní bundy, vesty, čepice, šály, rukavice a zimní sportovní obuv vám umožní se vybavit oblečením špičkové kvality.

Tenisky adidas nejvyšší kvality od předního výrobce

adidas boty se řadí mezi boty nejvyšší kvality od předního výrobce. adidas je německá společnost, založená Adolfem Dasslerem v roce 1948. Počátky společnosti mají ale delší historii. Bratři Drasslerovi otevřeli v roce 1924 malou továrnou na výrobu obuvi. Majitelem továrny byl nejen Adolf, ale i jeho bratr Rudolf. V roce 1948 vypukl mezi bratry konflikt. Když se nepodařilo hádku odvrátit, jejich společný podnik se rozdělil na dvě společnosti: Puma a adidas. V současné době patří značka adidas mezi nejpopulárnější společnosti vyrábějící sportovní obuv.

Proč se vyplatí investovat do dobrého sportovního oblečení a obuvi?

Často si klademe otázku, zda jsou vysoké ceny profesionálního sportovního oblečení adekvátní jeho kvalitě. Odpověď je jasná a velmi jednoduchá - samozřejmě ano. Značkové, specializované sportovní oblečení jako tepláky adidas je určitě vynikající investicí do našeho pohodlí, dobrého stylu, ale především do našeho zdraví. Určitě to nebudou špatně investované peníze, protože výhody jeho používání budou velmi přínosné. V současné době se díky obrovskému technologickému rozvoji také výrobci sportovního oblečení navzájem překonávají v nápadech na zlepšení pohodlí sportovců. K tomu používají moderní metody zpracování vláken a vylepšují materiály, ze kterých je ušito sportovní oblečení. adidas tričko bude proto o něco dražší než obyčejné triko, které koupíte někde na tržnici. Cena sportovního oblečení není jen známé logo, poutavý střih, ve kterém v posilovně skvěle vypadáte, ale hlavně vysoká kvalita, pohodlí a bezpečí během sportovních a tréninkových aktivit. Při výběru tepláků nebo sportovní mikiny se rozhodně nevyplatí šetřit. Správně zvolené oblečení znamená pohodlí, zdraví a také ovlivňuje výsledky a úspěchy ve sportu, samozřejmě kromě naší kondice a přípravy. Při intenzivní fyzické námaze se více potíme a často se zvyšuje naše tělesná teplota. Proto potřebujeme vhodné, prodyšné oblečení, které nám umožní pohodlně cvičit.

adidas boty – nejčastěji kladené otázky

Jak poznat padělky obuvi adidas?

Podívejte se na štítek na patě na zadní straně bot adidas. Falešné boty mají obvykle malý trojúhelníkový kousek materiálu v místě, kde se svršek kůže setkává s druhou vrstvou kůže na patě. Originální boty adidas nemají takové chyby. Nové boty adidas jsou dodávány s extra tkaničkami, které jsou úhledně srolované a uzavřené v plastovém sáčku, zatímco falešné je budou mít volně zabalené.

Jak vybrat velikost obuvi adidas?

Chcete -li najít perfektní velikost, použijte tabulku rozměrů. Položte kus papíru na podlahu tak, aby jeden konec byl u zdi. Postavte se na list papíru s patou opřenou o zeď. Tužkou označte kus papíru, kde končí vaše prsty.

Kolik stojí boty adidas?

Boty adidas pořídíte v cenách již od 700 Kč výše. Záleží na modelu a použité technologii. Skutečně propracované boty adidas stojí i několik tisíc Kč.