Pánské Boss

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce 1
Nabídka
Produkty: 2 155
Zobrazit ID verze

Seznamte se přichází Boss od Hugo Boss

Za velmi prestižní značku se již dlouhá léta oprávněně považuje Hugo Boss, který donedávna přinášel zejména společenské oblečení ve formě luxusních obleků a parfémů. V současné době se však snaží značka přiblížit i jiné cílové skupině a neustále tak rozšiřuje svoji kolekci Boss. V té přináší elegantní tenisky, různé módní doplňky i další oblečení.

Nejnovější kolekce Boss oblečení přinášejí trendy kousky i pro mladé vhodné pro každodenní nošení, ačkoli přímo na ně je zaměřena přímo kolekce Hugo. V kolekci Boss naleznete nejen módní trička z velmi kvalitní bavlny, ale i řadu módních doplňků jako jsou kožené pásky, peněženky, tašky, ale i kvalitní župany. Aby byla tato kolekce jednoduše odlišitelná, ale zároveň nesla jméno vyhlášené módní značky nese označení Boss Hugo Boss.

Mikiny Boss, košile a další pánské oblečení – nejvyšší kvality

I když se jedná především o módní řadu, která sleduje trendy v každodenním oblékání zachovává si prestižní kvalitu, kterou je značka Hugo Boss vyhlášená. Díky skvělému materiálu a jednoduchému, ale účelnému designu jsou velmi oblíbená Hugo Boss trička, která sednou jako ulitá. Navíc z nich vyzařuje i určitá ležérní elegance, kterou řada mužů vyhledává. Tento požadavek splňuje i řada módních košilí Boss, které skvěle padnou i ke klasickým džínsům a můžete si je tak vzít na večeři s partnerkou či do práce. Košile Boss jsou vyrobeny z příjemných materiálů, které nebudete chtít sundat, navíc díky módním úzkým střihům lichotí postavě.

Značka však nezapomíná ani na muže, kteří preferují sportovní styl a pro ně přináší stylové mikiny Boss, které jsou dostupné i ve výrazných barvách, ale i v propínacím provedení. Kromě toho najdete v nabídce značky také slušivé tepláky, které oceníte při sportu nebo pro domácí nošení.

Boss – stylové oblečení na každodenní nošení, ale i při zvláštních příležitostech

Díky široké škále modelů si v kolekci Boss vyberete oblečení pro každou příležitost. Pokud se rozhodnete vyrazit večer do města za zábavou s přáteli, určitě by se vám hodila módní kožená bunda Boss. Do divadla nebo na pracovní večeři, kam se hodí business casual si pak můžete zvolit jedno z řady moderních sak Boss.

Boss Hugo – často kladené otázky

Abychom vám s výběrem, co nejvíce pomohli rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. Ty nejčastější pak uvádíme níže.

Boss a Hugo Boss – jsou stejná společnost?

Ano jsou, tak jako jiné módní společnosti i Hugo Boss reagoval na proměny na trhu vyčleněním různých kolekcí. V současné době má Hugo Boss 5 různých řad, které cílí na různé skupiny zákazníků. Díky tomu si tak v nabídce značky Hugo Boss vybere opravdu každý.

Jaká je historie Hugo Bosse?

Počátky společnosti Hugo Boss najdete již ve 20. letech 20. století, ve 30. letech pak společnost krachovala a zachránila ji výroba uniforem pro příslušníky Sturmabteilung a Hitler Jungen. Za to pak po válce firma musela zaplatit astronomickou pokutu. Po válce se pak začala znovu firma specializovat na výrobu pánských oděvů, z nichž se nejvíce proslavily pánské obleky.

Hugo Boss – jak poznat originál?

Tak jako u jiných značek platí, že je vhodné zakupovat oblečení značky Hugo Boss u ověřených prodejců. Na kamenné prodejně se můžete podívat na logo značky včetně obalu, ve kterém se výrobek prodává. Pokud objevíte nového prodejce na internetu, tak i když se tváří věrohodně, je vhodné se podívat zda se daný kousek vůbec v kolekcích Boss nacházel, nějakou chvíli to sice zabere, ale budete mít jistotu, že nekupujete zajíce v pytli.