Pánské Polo Ralph Lauren

Produkty: 586
Zobrazit ID verze

Polo Ralph Lauren - odkud pochází název populární značky?

Výrobky s charakteristickým logem zobrazujícím hráče póla na koni znají pravděpodobně všichni, kdo se o módu alespoň trochu zajímají. Jeho prvním produktem na trhu byly kravaty, které se od ostatních odlišovaly kvalitou, střihem i barvami. Po tomto úspěchu se Ralph Lauren rozhodl založit oficiální oděvní společnost - Polo Fashions. Jeho partnery se stali - bratr a podnikatel Norman Hilton. Designér od začátku předpokládal, že jeho cílovou skupinou budou zámožní lidé. Ralph Lauren přikládal velký význam skutečnosti, že výrobky, které označil, byly vysoce kvalitní. Nově založená společnost kromě kravat nabízela košile, obleky a sportovní oblečení. V 80. letech polečnost získala ještě větší popularitu a její výrobky se staly jedním z nejžádanějších oděvů. Poté byla značka změněna na Polo Ralph Lauren. Jejím typickým oděvem je Ralph Lauren polo triko.

Trička, mikiny a košile od prémiového výrobce Polo Ralph Lauren

Většina produktů Ralph Lauren Polo je založena na jednoduchých a nadčasových střizích a barvách, takže se obecně jedná o výrobky spíše ležérnějšího stylu. Polo Ralph Lauren triko se stane vaším nejoblíbenějším kouskem v šatníku. Vybrat si můžete také blůzy Polo Ralph Lauren nebo košile, které jsou velmi nadčasové. Značka Polo Ralph Lauren patří nejoblíbenější módní kolekce v casual stylu pro muže. Jak poznat, že se jedná o originální kousky? Výšivka poníka je dobrým místem, kde začít při zkoumání vašeho oděvu. Ralph Lauren vždy zajišťuje, že kvalita výšivek na legitimních oděvech je prvotřídní, takže pokud kvalita výšivky na vašem oděvu vypadá špatně, snadno poznáte, že se jedná o padělaný kousek oblečení.

Značkové oblečení pro obchodní jednání a zvláštní příležitosti na Modivo.cz

Bez ohledu na to, zda plánujete nejdůležitější den svého života, chcete se dokonale prezentovat na schůzce nebo možná hodláte do svých každodenních stylizací přidat trochu lehké elegance pak je Modivo.cz eshop přesně pro vás. Nabízené kolekce pánského oblečení pro zvláštní příležitosti jsou dokonale přizpůsobeny potřebám zákazníků a najdete mezi nimi hotové kombinace na svatbu, ples, pracovní schůzky i do práce. S ohledem na vaše očekávání a vynikající chuť zde najdete kvalitní oblečení jako například tričko Polo Ralph Lauren. Díky vysoce kvalitním materiálům z perfektně vyrobeným doplňkům zaručují kolekce pánského oblečení Polo Ralph pro zvláštní příležitosti perfektní vzhled a nejvyšší pohodlí. Každou z navrhovaných sestav outfitů si navrhněte tak, aby plně odpovídala hodnosti příležitosti a jejímu charakteru. Vstupte do světa Modivo.cz a seznamte se s luxusním pánským oblečením pro zvláštní příležitosti.

Polo Ralph Lauren – nejčastěji kladené otázky

Jak zkontrolovat, zda je Polo Rahph Lauren originální?

Skutečný Ralph Lauren by měl mít jednu tenkou linii rovnoměrného prošití, která prochází spodní částí trička. Žádné šití nebo zubaté a nerovnoměrné prošívání naznačuje, že je váš produkt falešný. Podívejte se na štítek výrobku. Všechny výrobky Ralph Lauren mají pod límcem štítky označující velikost.

Polo Ralph Lauren - jak poznat?

Pravost Polo Ralph Lauren poznáte také podle loga. Polo má na svých koních dva hráče póla, zatímco základní kolekce Ralph Lauren má na koni pouze jednoho hráče póla a má vysoko zvednutou hůl.

Kolik stojí oblečení Polo Ralph Lauren?

Oblečení Polo Ralph Lauren se pohybuje v řádech tisíců korun. Jednotlivé kousky zakoupíte od 1 000 Kč výše.