Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Dámské Pánské
Hledat značku, produkt, styl
Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Multipack
Styl
Nabídka
Produkty: 789

Vyberte si pohodlí a kupte si vysoké dámské ponožky

Pokud jde o styling dokonalého outfitu, je třeba věnovat pozornost detailům. I když si většina z nás dělá starosti s hledáním dokonalé košile nebo správných padnoucích šatů, často zapomínáme, že aby outfit vynikl, musíte na něm vychytat všechny aspekty. V tomto případě jsou dámské vysoké ponožky těmi nenápadnými, ale nezbytnými částmi oblečení, které jsou často ignorovány, a přesto ovlivňují váš celkový vzhled. Nejsou to jen funkční kousky, které udrží vaše nohy v teple a pohodlí, ale mohou být také módním kouskem, pokud jsou správně stylizované. Najít ty správné vysoké ponožky, které se hodí k vašemu outfitu, může být náročné, zvláště pokud na to nejste zvyklá. Věnujte proto pozornost tomu, abyste kolem ponožek postavily váš šatník. Pro ideální vzhled musíte najít dokonalou rovnováhu mezi pohodlím, sebevědomím a osobním stylem.

Seznamte se s nejlepšími sportovními značkami dámských ponožek

Prolistujte si módní časopis nebo jednoduše prolistujte svůj Instagram a zjistíte, že funky značkové dámské ponožky jsou dnes v módě. Jasné a jazzové vzory v živých barvách jsou dokonalým způsobem, jak vnést radost a styl do vašeho každodenního oblečení, ale také jak projevit váš jedinečný vkus. Pár odvážných a jasně vzorovaných ponožek sladěných s jednoduchými džínami a tričkem může oživit celý outfit. Pokud hledáte výrazné vysoké ponožky, je nejlepší ponechat celkový outfit neutrální, aby zasloužená pozornost zůstala u vašich nohou. Vyzkoušejte třeba dámské vysoké ponožky Nike, nebo sáhněte po vzorovaných vysokých ponožkách adidas. Doplňte je pohodlnými teniskami pro módní a sportovní vzhled, který naplno ukáže zábavnou stránku vaší osobnosti.

Dlouhé dámské ponožky – ideální do vysokých kozaček i na každý den

Obvykle mnoho z nás vlastní zásuvku plnou obyčejných bílých a černých vysokých ponožek, které si oblékáme pro každou příležitost. Doporučujeme nechat černou a bílou do kozaček, a prozkoumat svět barev a vzorů. I když je snadné držet se bezpečných voleb, vaše oblečení je rozhodně místem, kde můžete nechat vaši osobnost zazářit. Volte proto stylové možnosti, které vám pomohou podtrhnout váš vkus. Pokud chcete hrát na jistotu, k dispozici je spousta barevných neutrálních odstínů, jako je šedá, a zemité tóny, jako je béžová, hnědá a taupe. I když se nemusí jednat o nejvýraznější barevné možnosti, vypadají lépe než obyčejný bílý nebo černý pár. K černobílým pruhovaným šatům doporučujeme přidat například nápadné růžové ponožky, které celý vzhled okoření. Pokud máte na sobě džíny, vytáhněte si manžety, abyste ukázaly své pestrobarevné ponožky. Pokud si nejste jistá, jakou barvu ponožek k vašemu outfitu zvolit, obecné pravidlo, které si zapamatujte, je, že byste se neměly snažit sladit ponožky s barvou vašich bot. I když je v pořádku nosit tmavé ponožky k tmavým botám, myšlenkou je zkusit sladit ponožky s ostatními částmi vašeho outfitu tak, aby jednotlivé kousky tvořily celek.

Dámské vysoké ponožky – Často kladené dotazy

Jak nosit dlouhé dámské ponožky?

Pokud chcete nosit dámské dlouhé ponožky je potřeba nechat je v outfitě vyniknout. Nesnažte se proto sladit vaše ponožky s botami ale se zbytkem outfitu. Skvěle tyto ponožky vypadají k džínám s vysokou manžetou, nebo k plisované sukni. Můžete je ale také nosit každý den bez ohledu na to, kam se chystáte. Je to na vás.

Kde si můžete koupit vysoké dámské ponožky?

Dámské vysoké ponožky si můžete koupit na MODIVO, kde naleznete desítky značkových a barevných možností. Vybere si zde každá dáma bez ohledu na styl nebo druh ponožek, které hledáte.