Dámské náhrdelníky

Seřadit
Cena
Výrobce
Barva
Provedení bižuterie
Nabídka
Produkty: 136
Zobrazit ID verze

Náhrdelník - perfektní nápad na dárek

Jestli-že nevíte čím potěšit svoji ženu, maminku, sestru  či babičku, určitě bude dobrým řešením dámský šperk. Teď ještě zvolit jaký. Chcete-li 3vybrat něco opravdu originálního, vsaďte na elegantní náhrdelník. Na výběr máme z velkého množství různě barevných náhrdelníků, které můžeme sehnat v nejrůznějším designu a provedení. Také můžeme volit z velké řady kvalitních materiálů. Oblíbené jsou šperky ze zlata a stříbra. Dobrou volbou je také platina, bižuterie či náhrdelníky s drahým kamením. A pozor! Dámský náhrdelník by měl ladit i s ostatními šperky a doplňky našeho outfitu. Velmi pěkně tak působí, pokud má náhrdelník stejnou barvu a podobné provedení jako náš náramek, náušnice či prsteny. Ženy často kupují náhrdelníky, které jsou součástí jedné kolekce či módních setů.         

Náhrdelník - pro koho bude vhodný tradiční styl

Není nad starou dobrou klasiku. V případě šperků se jedná zejména o zlaté a stříbrné náhrdelníky, které zkrátka nevychází z módy. Stříbrné náhrdelníky a šperky nosí ženy zejména na každodenní bázi, zlaté náhrdelníky můžeme nejčastěji vidět ve společensky laděných outfitech. Zlatá barva je barvou králů a královen. Jistě se v ní tak budete cítit výjimečně i vy.     

Náhrdelník - jedinečný a nevšední šperk pro každou ženu

Chceme-li náš outfit vyšperkovat do posledního detailu, jsou klenoty tím pravým řešením. Elegantní dámský náhrdelník navíc zaujme hned na první pohled a může si jej dovolit nosit každá žena. Dívky často upřednostňují náhrdelníky s logy a písmeny. Také mají v oblibě řetízkové typy náhrdelníků s vícebarevnými přívěšky. Výrazným náhrdelníkům se však nemusí vyhýbat ani zralé ženy. Jen je nutné kombinovat je s podobnými náušnicemi a prsteny. Také můžeme nakupovat šperky v sadách a tím vkusně sjednotit všechny naše doplňky. Elegantně dále působí, když má žena kabelku s řetízkem, který má stejnou barvu jako náhrdelník. Tyto drobné detaily dokáží i z obyčejného outfitu vykouzlit neodolatelný model. Máte-li v oblibě šperky s drahými kameny, nabízí se vám celá řada barevných kombinací. Můžete např. kombinovat modrý akvamarín s hlubinným lapisem. Modré šperky vypadají skvěle zejména v stříbrném usazení. Zemité odstíny drahého kamení pak výborně zapadnou do mosazného či zlatého základu.                    

Náhrdelník - často kladené otázky

 Jak vybrat ten správný náhrdelník?

Náhrdelník pro ženu vybíráme dle toho, pro jaké příležitosti chceme, aby jej nosila. Na trhu jsou náhrdelníky, které jsou vhodné na každodenní nošení, ale také typy, které se hodí na významné společenské události či plesy. Také bychom měli znát vkus dané dámy. Jestli-že nevíme, jaký materiál šperků upřednostňuje, stačí si všímat již toho, co zrovna nosí, to nám mnohé napoví.    

Který náhrdelník vyhovuje vašemu typu krásy?

Jak zvolit náhrdelník přímo na míru? Na to není jednoznačná odpověď. Šperky sluší všem ženám bez výjimky, záleží tedy jen na tom, zda je umí ženy tzv. nosit a vhodně ladit s outfitem a ostatními doplňky. V případě blondýnek však musíme sledovat odstín jejich vlasů. Pokud máme pocit, že má dáma stejný odstín vlasů jako námi vybraný šperk, raději jej nekupujte. V blond  vlasech by totiž zlatý šperk mohl zaniknout.      

Jaký náhrdelník koupit dívce?

Při výběru náhrdelníku pro dívku musíme zvážit hned několik věcí. Měli bychom si všímat zejména toho, jaké jiné šperky dívka nosí. Dále sledujeme jak dívka kombinuje šperky s oblečením. Dle toho můžeme vybírat šperky ze stejného materiálu či stejně barevné verze náhrdelníků. Také nám napoví dívčina osobnost. Některé ženy upřednostňují originální šperky, jiné mají rády eleganci nebo romantické kousky.