Dámské náramky

Seřadit
Cena
Výrobce
Barva
Provedení bižuterie
Nabídka
Produkty: 147
Zobrazit ID verze

Dámský náramek - perfektní doplněk k outfitu na každodenní nošení i do práce

Máte-li rády klenoty a šperky, určitě by vám neměl chybět ve vaší výbavě i elegantní náramek. Ty můžeme vybírat v nejrůznějším barevném provedení. Na trhu jsou dámské náramky, které jsou vyrobené z nejrůznějších materiálů. Kromě zlaté a stříbrné klasiky si ženy oblíbily také bižuterii či náramky s drahými kameny. V nabídce jsou také náramky z chirurgické oceli či platiny. Záleží tedy vždy na nás a na našem jedinečném vkusu. Měly bychom však mít na mysli, že je vhodné, aby k sobě naše šperky dokonale ladily. Navlékneme-li si náramek s barevnými kamínky, měly by mít podobnou či stejnou barvu jako náš přívěsek, prsten či náhrdelník. Co se týče barev, velmi elegantně působí zlatostříbrná kombinace. Ta se hodí zejména do slavnostnějších outfitů. Zaměříme-li se na šperky z drahého kamení, můžeme vytvářet nejrůznější kombinace. Oblíbená je např. kombinace akvamarínu s hlubinným lapisem, která je vložena do stříbrného podkladu. Neméně pěkná je i kombinace ohnivého karneolu s jaspisem, která zase vynikne v mosazné či zlatém základu. Nosíme-li barevné šperky, měly bychom však myslet na to, že méně znamená často více. K pestrobarevným náramkům tak volíme decentní minimalistické oblečení.              

Náramek - nadčasový dárek pro každou elegantní ženu

Elegantní náramky můžeme vybírat v hladkém či strukturovaném provedení. Velmi oblíbené jsou řetízkové dámské náramky. Dívky zase upřednostňují zejména náramky s dekorativními přívěšky jako je např. srdce či kapka. Ženy všech věkových kategorií zbožňují náramky s blyštivými kamínky. Ty nám dodají pocit výjimečnosti a luxusu. Velké oblíbenosti se těší také perlové náramky. Při výběru šperku pro ženu musíme vždy vědět, jaký má vkus a jakou barvu šperku upřednostňuje. To zjistíme jednoduše tak, že ji budeme po nějaký čas pozorovat. Zaměříme se tedy zejména na to, jaké šperky sama navléká a jak je kombinuje. Pak budeme s jistotou vědět, zda jí potěší více zlatý či stříbrným náramek.             

Zlatý náramek - klasický styl pro každodenní nošení

Jak už mnozí vás tuší, zlatá je barva královen a králů. Zlaté náramky a šperky nám tak dodají pocit výjimečnosti a neotřelé elegance. Zlatý náramek nosí ženy zejména k svátečním příležitostem, navléci jej však můžeme i jako součást každodenního outfitu. Pro každodenní nošení se hodí zejména minimalistické hladké zlaté náramky.  

Dámský náramek - nejčastější dotazy

Který dámský náramek zvolit do našeho outfitu?

Dámský náramek vybíráme vždy s ohledem na to, jaké další šperky budeme navlékat. K zlatým šperkům volíme zlatý náramek, k stříbrným šperkům zase náramek v stříbrném či šedém odstínu. K vícebarevnému oblečení nebo oděvům s motivy můžeme navléknout minimalistický náramek v jednobarevném provedení. K jednobarevnému oblečení naopak můžeme zvolit i pestřejší náramek např. v zlato stříbrném provedení. Existují také sportovní náramky, které využijí aktivní ženy.         

Který dámský náramek bude vhodný k šatům?

Vhodný náramek k šatům bude každý, který s nimi bude barevně ladit. Velmi pěkné jsou kombinace černých šatů se stříbrným náramkem. Na slavnostnější události se hodí především zlatý náramek, který můžeme kombinovat také se zlatými doplňky. K jednoduchým šatům oceníme také dekorované typy náramků, které zdobí např. i zvonivé přívěšky.      

Jaký dámský náramek koupit, zlatý nebo stříbrný?

Zlato nebo stříbro? To je často kladená otázka napříč všemi věkovými kategoriemi. Stříbrné šperky nosí ženy často jako součást outfitu pro každodenní nošení. Zlaté šperky naopak častěji navlékají k svátečním příležitostem.