Dámské teplákové soupravy

Produkty: 84
Zobrazit ID verze

Dámské tepláky - podstata módy a pohodlí pro každý den

Chceme-li si dopřát opravdové pohodlí, měly bychom do našich šatníků zařadit i dámské teplákové soupravy. Ty jsou totiž nejen vysoce funkční, ale také velmi pohodlné a módní. K sehnání jsou v mnoha barevných variantách, vybere si zajisté každá z nás. Někdo dává přednost černé a bílé klasice, vybírat však můžeme i z pastelových či přírodních odstínů, které budou v letošní sezóně velkým trhákem.  V nabídce jsou k dostání různé druhy teplákových souprav. Můžeme vybírat soupravy v klasickém či vyštíhleném stylu. Dámské teplákové slim fit soupravy skvěle vyrýsují naši postavu. Teplákové soupravy by však neměly být natolik upnuté, aby nás omezovaly v pohybu. K teplákovým soupravám můžeme nazout sportovní obuv jako jsou běžecké a tekingové boty. Slušet nám bude také teplákovka se sportovním i elegantnějším typem dámských tenisek. Jsme-li nadšenci halových sportů, můžeme je využít i na různé druhy tance či je obléci do posilovny.                   

Dámské teplákové soupravy slim fit - módní design kalhot pro různé subkultury a návštěvníky tělocvičen.

Dámské teplákové soupravy vítězí také na sportovním poli. Původně byly teplákovky navrženy pouze pro sportovní účely. Postupně se však staly i designovým volnočasovým kouskem. Teplákové soupravy se těší velké oblíbenosti také napříč různými subkulturami mladých lidí. Můžeme je vidět na trénincích, v posilovnách či na workoutových hřištích. Dále se vyrábí různí typy teplákových souprav a kalhot pro konkrétní sporty či tance. Můžeme tak najít tepláky na twerk, hip hop, 'R'n'B  street dance i tepláky určené pro moderní tance. Tepláky různých subkultur se výrazně liší. Jako příklad si můžeme uvést hiphopové oblečení, které je volnější a vyznačuje se zejména sníženým sedem. Lze jej však využívat také pro volnočasové nošení. Fitness kalhoty můžeme zase vidět zejména ve slim fit verzi.          

Dámské tepláky - na trénink a do města

Tepláky jsou univerzální dámské sportovní oblečení. Nosit je můžeme na sportovní příležitosti, elegantnější verze se pak nemusíme bát vynést ani do města. Můžeme si zakoupit celou teplákovou soupravu, která je již dokonale sladěná. Některé z nás však raději vymýšlí vlastní originální outfity a k zakoupeným teplákům pak vybírají vlastní svršky. Dámské tepláky jsou vyráběné z kvalitních, zejména bavlněných, materiálů, které jsou příjemné na omak. Někdy se k nim přidává podíl elastanu, čímž tepláky získají na pružnosti. Tepláky jsou k sehnání v různém barevném i střihovém provedení. Nakupovat můžeme tepláky s malými či velkými potisky, s kapsami či bez. 

Dámské tepláky - často kladené otázky

Jaké dámské teplákové soupravy se hodí na běhání?

Na běhání vybíráme sportovní typy teplákových souprav. Vhodné také je, aby soupravy disponovaly stahovací kapucí. Díky ní nám bude teplo i v chladných ranních a večerních hodinách. Běžecké mikiny můžeme vybírat v rozepínacím či celistvém provedení.  

Jaké sady teplákových souprav koupit na každodenní nošení?

Pro každodenní nošení se hodí zejména slim fit teplákovky. Mají elegantně zúžené nohavice a vyštíhlené rukávy, díky tomu sedí přímo na tělo a pěkně rýsují dámskou postavu. Vybírat můžeme z mnoha barev, motivů a vzorů.    

Jak vybrat teplákovou soupravu? 

Teplákové soupravy můžeme volit ve sportovní i volnočasové verzi. Můžeme vybírat soupravy s mikinou na zip či ve stylu pulovru. Také se nabízí funkční teplákovky s kapucí. Před nákupem teplákové soupravy si musíme dále ujasnit, zda chceme vyštíhlenou verzi či raději volnější. Dle toho volíme mezi kategoriemi regular a slim fit.